Specifikacija:

Puikus užsiėmimas vaikams! Ypač kada jų susirenka daug. Ir tai puikus užsiėmimas lavinant vaiku kurybiškumą, fantaziją, smulkają motoriką, kas turi tiesiogine įtaką visapusiškam vaikiško organizmo lavinimui. Kas žinoma ir populiarizuojama visame pasaulyje.
Staltiesės gaminamos tik iš nekenksmingų aplinkai medžiagų. Tėvai gali būti tikri, kad jų vaikai naudoja saugų produktą. Staltiesė pagaminta iš specialios medžiagos, ant kurios galite piešti dažais, pieštukais, flomasteriais, gėliniais rašikliais.
 Staltiesė gali būti naudojama kelis kartus, jei nenaudojate statybinio markerio, su kuriuo rašoma ant kompaktiniu disku ir kurie naudojami statybose ir gamyboje, tada dažydami įprastomis priemonėmis staltieses galėsite nuplauti drėgnu skudurėliu. Vienkartinė staltiesė gaunama, jei naudojate neištrinamą žymeklį (markerį):  tačiau nusausinus piešinius, šią staltiesę galima naudoti pagal paskirtį ir pasitiesti ant stalo. Ir vaikutis  bus laimingas, ir tėvai didžiuosis vaiko kūrybiškumu.
 Vienoje dėžutėje yra trys staltiesės, todėl daug vaikų tuo pačiu metu gali piešti. (darželiuose, vaikų vakarėliuose, vaikų kambariuose, per vaiku gimtadienius ir kt.).

Individualią spalvotą pakuotę sudaro 3 vienodos staltieses. Kiekviena iš jų yra 1,1 × 1,2 metro dydžio.

  • Exclusive Mockups for Branding and Packaging Design
  • tc2 (15)
  • Exclusive Mockups for Branding and Packaging Design
  • tc2 (5)
  • Exclusive Mockups for Branding and Packaging Design

KidsDO

Designed and developed by Artix.lt